Cykl spotkań live dla kandydatów na studia II stopnia

Chcesz osiągnąć wyższy stopień wtajemniczenia w swojej dziedzinie? Pracujesz i projektujesz swoją dalszą ścieżkę zawodową? Pomożemy Ci rozwinąć się na Politechnice Łódzkiej! Zapraszamy na cykl spotkań live na fb Politechniki Łódzkiej oraz audycje w Studenckim Radiu Żak PŁ!

Wraz z początkiem rekrutacji, czyli już 1 lutego, ruszył cykl spotkań live na fb Politechniki Łódzkiej! Naszymi gośćmi będą przedstawiciele Wydziałów, Działu Rekrutacji, Centrum Współpracy Międzynarodowej, Biura Karier oraz absolwenci PŁ. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o studiowaniu na drugim stopniu i zadać nurtujące pytania!

1. Zasady rekrutacji na studia II stopnia - spotkanie z Działem Rekrutacji oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Dowiesz się:

• Jak krok po kroku wygląda rekrutacja na studia II stopnia na naszej uczelni?
  • Jak płynnie przejść na studia magisterskie, jeśli studiowałeś na pierwszym stopniu na PŁ?
  • Od czego zależy, czy wybrany przez Ciebie kierunek zostanie uruchomiony?
  • Będziesz mógł zadać podczas live nurtujące Cię pytania dotyczące procesu rekrutacji!

2. Nowe kierunki studiów oraz wyjazdy zagraniczne na Politechnice Łódzkiej - spotkanie z przedstawicielami Wydziału Chemicznego, BINOŻ i WEEIA oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Dowiesz się:

• Jak będą przebiegać studia na kierunkach: nanotechnologia w języku angielskim, biogospodarka zrównoważona oraz Human Computer Interaction?
  • Jak wyglądają wyjazdy Erasmus w czasach pandemii?
  • Co oznacza możliwość zdobycia podwójnego dyplomu studiów i jakich kierunków II stopnia dotyczy?

3. Perspektywy zawodowe po studiach II stopnia na PŁ.
Spotkanie z przedstawicielami Biura Karier oraz absolwentami Politechniki Łódzkiej.

• W jaki sposób Politechnika Łódzka pomaga budować ścieżkę kariery zawodowej
  • Jak znaleźć dobrą pracę po studiach drugiego stopnia na PŁ
  • Poznasz historie ludzi, którzy niedawno ukończyli naszą uczelnię!

Chcesz dowiedzieć się więcej? 10 i 12 lutego - zapraszamy na audycje o rekrutacji w Studenckim Radiu Żak PŁ!

Dołącz do wydarzenia na fb Politechniki Łódzkiej i osiągnij II stopień wtajemniczenia z #PŁ!